SG73S1ETTP4421D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4421D
JLCPCB Part #
C4098719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS