RK73H3ATTE1133D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1133D
JLCPCB Part #
C2583465
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS