RMC1K4321FTE
MFR.Part #
RMC1K4321FTE
JLCPCB Part #
C5856066
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS