RK73H3ATTE1333D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1333D
JLCPCB Part #
C2583562
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS