RN73H2BTTD6341B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6341B50
JLCPCB Part #
C2558403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS