RN73R2ETTD52R3F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD52R3F25
JLCPCB Part #
C4075429
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS