RK73H2HTTE8063D
MFR.Part #
RK73H2HTTE8063D
JLCPCB Part #
C2583552
Description
-55℃~+155℃ 750mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS