RN73R2BTTD21R8B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD21R8B50
JLCPCB Part #
C2548073
Description
-55℃~+155℃ 21.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS