RK73H2HTTE8061D
MFR.Part #
RK73H2HTTE8061D
JLCPCB Part #
C2583150
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS