RN73R2ETTD1381D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1381D100
JLCPCB Part #
C2607525
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS