RK73H2HTTE8060D
MFR.Part #
RK73H2HTTE8060D
JLCPCB Part #
C6975460
Description
-55℃~+155℃ 750mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS