RK73H2HTTE8061F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8061F
JLCPCB Part #
C2581376
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS