RK73B2ERTTD434J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD434J
JLCPCB Part #
C4123893
Description
-55℃~+155℃ 200V 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS