RK73G1JTTD1053F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1053F
JLCPCB Part #
C2578884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS