RK73H2HTTE8661F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8661F
JLCPCB Part #
C2582158
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS