RK73H2HTTE7871F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7871F
JLCPCB Part #
C2581848
Description
-55℃~+155℃ 7.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS