HV732HTTE1743F
MFR.Part #
HV732HTTE1743F
JLCPCB Part #
C3969510
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS