RK73H2HTTE7874F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7874F
JLCPCB Part #
C2581324
Description
-55℃~+155℃ 7.87MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS