RK73H2HTTE5362F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5362F
JLCPCB Part #
C2581395
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS