RN73H1JTTD49R3A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD49R3A10
JLCPCB Part #
C3998664
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.3Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS