RK73H2HTTE7682F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7682F
JLCPCB Part #
C2579927
Description
-55℃~+155℃ 750mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS