RK73H2HTTE7150F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7150F
JLCPCB Part #
C2581898
Description
-55℃~+155℃ 715Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS