RK73G2BRTTD2210F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2210F
JLCPCB Part #
C7049749
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS