RN73R2ETTD3480C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD3480C25
JLCPCB Part #
C2610451
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS