RN73H2ETTD87R6C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD87R6C25
JLCPCB Part #
C3944551
Description
250mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS