RN732BTTD4930D10
MFR.Part #
RN732BTTD4930D10
JLCPCB Part #
C4227005
Description
-55℃~+155℃ 125mW 493Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS