RN73H2BTTD8982C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8982C10
JLCPCB Part #
C4247813
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS