SG73P2BRTTD824G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD824G
JLCPCB Part #
C7079032
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS