RN73H1ETTP75R9D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP75R9D10
JLCPCB Part #
C2549363
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS