RK73H2HTTE66R5F
MFR.Part #
RK73H2HTTE66R5F
JLCPCB Part #
C2582163
Description
-55℃~+155℃ 66.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS