HV73V1JTTD4993F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4993F
JLCPCB Part #
C4118817
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS