RK73H1ETTP1623F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1623F
JLCPCB Part #
C317008
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS