RK73H2HTTE6R65F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6R65F
JLCPCB Part #
C7050857
Description
-55℃~+155℃ 6.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS