RK73H2HTTE16R5F
MFR.Part #
RK73H2HTTE16R5F
JLCPCB Part #
C2580151
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS