RK73H2HTTE6651F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6651F
JLCPCB Part #
C2581968
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS