HV732HRTTE516J
MFR.Part #
HV732HRTTE516J
JLCPCB Part #
C7206170
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS