RK73H2HTTE6651D
MFR.Part #
RK73H2HTTE6651D
JLCPCB Part #
C2583221
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS