RK73H2HTTE6650F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6650F
JLCPCB Part #
C2582155
Description
-55℃~+155℃ 665Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS