CRGH2010F2K67
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F2K67
JLCPCB Part #
C3961531
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS