RK73H2HTTE6650D
MFR.Part #
RK73H2HTTE6650D
JLCPCB Part #
C2583556
Description
-55℃~+155℃ 665Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS