RK73H2HTTE1650F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1650F
JLCPCB Part #
C2580462
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS