HV732HTTE6985F
MFR.Part #
HV732HTTE6985F
JLCPCB Part #
C4351546
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS