RK73H2HTTE3650D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3650D
JLCPCB Part #
C2582573
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS