RK73H2HTTE6490F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6490F
JLCPCB Part #
C2580124
Description
-55℃~+155℃ 649Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS