RK73H2HTTE6494F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6494F
JLCPCB Part #
C2580241
Description
-55℃~+155℃ 6.49MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS