RN73R2BTTD8353C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8353C50
JLCPCB Part #
C2548957
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS