RK73H2HTTE6492F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6492F
JLCPCB Part #
C2581757
Description
-55℃~+155℃ 64.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS