RK73H2HTTE6342F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6342F
JLCPCB Part #
C2579896
Description
-55℃~+155℃ 63.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS