RK73H2HTTE93R1F
MFR.Part #
RK73H2HTTE93R1F
JLCPCB Part #
C2580119
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS