3502750KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3502750KFT
JLCPCB Part #
C2083126
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS